+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Абдомінопластика

Гарний рівний живіт - мрія не тільки практично всіх жінок, але і багатьох чоловіків. В юності майже всі мають акуратний плоский животик. Але з віком, після пологів, у результаті коливань ваги та по безлічі інших причин форма живота розпливається, нависають жирові складки, послаблюються м'язи.

Пластика живота або абдомінопластика — це оперативне втручання, спрямоване на відновлення естетично привабливою форми живота, необхідність в якому виникає після надмірного розтягування м'яких тканин черевної стінки (наприклад, після вагітності або при різкому схудненні), в результаті вікової атонії тканин, що призводить до отвіслості живота, або при різних його деформаціях.

Мета операції: поліпшення контурів тіла шляхом відновлення природної форми передньої черевної стінки.

 

Показаннями до абдомінопластиці можуть бути:

Пластична операція абдомінопластика призначена для корекції форми живота. Під час абдомінопластики:

 

Середні строки перебування у клініці після абдомінопластики - 3-4 дня. Шви знімаються на 10-12 добу після операції.

В післяопераційному періоді рекомендується:

Ця операція ніяк не впливає на можливості планування вагітності та здійснення пологів. Ефект абдоминопластики зберігається досить довго, при цьому рекомендується зберігати стабільну вагу. Але, якщо ви плануєте вагітність найближчим часом, раціональніше провести операцію після пологів.

Вибираючи пластичного хірурга для проведення абдомінопластики, заерніть увагу на його професіоналізмі. Це допоможе вам уникнути помилок, та в найкоротші терміни отримати красу.


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі