+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Блефаропластика

Операция пластика века блефаропластика в Киеве

Красиві, яскраві і молоді очі завжди заворожують і зачаровують. Згодом блиск може залишатися, але зміни шкіри, орбітальних тканин і м'язів можуть призвести до нависання верхньої повіки, непривабливим зморшок, темним колам і «мішкам» під очима. Такі зміни, можуть змусити людей здаватися набагато старше, ніж вони є насправді або втомленими.

Блефаропластика, також відома як пластика повік – це хірургічна процедура, яка покращує зовнішній вигляд верхніх і нижніх повік, шляхом усунення надлишкової жирової тканини і в'ялою, обвислій шкіри.

Ця процедура може бути виконана як жінкам, так і чоловікам. Дана процедура не має вікових обмежень, тому що її проводять не тільки з метою усунення вікових змін, а й молодим клієнтам, які хочуть прибрати нависло повіку.

Результат операції - відкритий погляд, більш молодий і свіжий вигляд, що природно покращує зовнішній вигляд клієнта.

За допомогою блефаропластики можна усунути такі проблеми, як:

Пластика повік буває:

На особистій консультації пластичний хірург Усов Сергій Миколайович, виходячи з індивідуальний особливостей та очікувань клієнта, проведе аналіз та запропонує кращий шлях проведення процедури. Також, у разі необхідності, пластичний хірург може вам запропонувати одночасно з пластикою повік провести підтяжку брів або підтяжку обличчя.

Процедуру блефаропластики проводять з використанням місцевої анестезії. Можливе одночасне проведення пластики верхніх та нижніх повік.

Тривалість операції - до 2 годин. Перебування в клініці після пластики повік - 1 доба.

У перші дні очі можуть бути більш чутливими до світла, тому рекомендується носити сонцезахисні окуляри. Більшість людей можуть відновити свою звичайну діяльність (читання, водіння та т.і.) через 48 годин. Жінки можуть наносити невелику кількість макіяжу з восьмого дня.

Пацієнти можуть повернутися до роботи протягом тижня, але повинні уникати фізичних вправ та напруженої роботи на протязі, як мінімум, двох тижнів. Заняття спортом можливі через 2-3 тижні.

Припухлість та інші побічні ефекти зазвичай зникають протягом двох тижнів після операції.

Конкретні рекомндації про те, як доглядати саме за вашими очима Доктор Усов обов'язково надасть вам на консультації та після операції.

.

 


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі