+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Інтимна пластика для чоловіків

Интимная пластика для мужчин в Киеве

Коли людство було розділено на чоловіків і жінок, природа керувалася найкращими намірами і не штампувала геніталії за єдиним зразком, а давала волю уяві, розподіляючи серед всіх людей різні параметри. Ця обставина часто є приводом для розчарування.

Але ми живемо в часи стрімкого прогресу, а підвищення інформованості і відкритості щодо сексуальних відносин вплинуло на багато сфер, в тому числі і на пластичну хірургію. Завдяки великій кількості досліджень, пластична хірургія пропонує різноманітний перелік інтимних процедур і косметичних операцій для чоловіків, які покликані повернути впевненість у собі.

На сьогоднішній день ми проводимо такі інтимні пластичні операції для чоловіків, як:

Протезування яєчка

Як правило, чоловіки, у яких відсутній один або обидва яєчка в мошонці, дуже скуті у відносинах, довго не можуть почати статеве життя, бояться сексуальних контактів, не впевнені в собі. Такі люди часто йдуть думками в свою проблему, приховують її і незабаром з'являється комплекс неповноцінності. У таких випадках, доводиться вдаватися до операції - протезування яєчка або імплантації обох яєчок тестикулярного імплантатами.

Операція проводиться з косметичною метою при вродженому відсутності одного яєчка (монорхизм) або двох яєчок (анорхізм), при аномаліях розвитку яєчок (крипторхізм), атрофії яєчка після перенесених операцій, видалення яєчка в результаті його травм.

Протезування яєчка - це операція, спрямована на приміщення в порожнину мошонки одного або двох тестикулярних імплантатів, в зв'язку з відсутністю одного або обох яєчок

.

Причини, за якими проводиться протезування яєчок:

У своїй практиці ми використовуємо протези яєчок POLYTECH Health & Aesthetics виробництва Німеччини. Імплантат яєчка має оболонку з високо-полімеризованого силікону, заповнений щільним гелем, має гладку поверхню. Якість імплантатів відповідає міжнародним вимогам до медичних імплантованого матеріалами. Протези яєчка за розміром різні, а по формі, пружності і консистенції ідентичні нормальному яєчку. Для кожного пацієнта розмір імплантата підбирається індивідуально.

Операція проводиться під спінальної анестезією. Ми використовуємо косметичний, практично непомітний оперативний доступ менш 2 см, що в подальшому приховує факт самої операції. Після операції навіть досвідчені урологи з працею розрізнять імплантант від справжнього яєчка. Перебування в стаціонарі один день. До звичайного ритму життя ви можете повернутися через 2-3 дня після операції

Пластика вуздечки статевого члена

Операція з пластики вуздечки статевого члена проводиться, якщо вуздечка коротка від народження або при лікуванні передчасної еякуляції.

У першому випадку проблема полягає в тому, що в разі якісної ерекції вуздечка може мимоволі порватися. В такому випадку чоловікові знадобиться термінова хірургічна допомога. Вуздечка вважається короткою, якщо під час ерекції нижній відділ головки статевого члена нахилений вниз або натягнута сама вуздечка.

Пластика вуздечки проводиться також з метою лікування передчасної еякуляції, оскільки по вуздечці проходить один з чутливих нервів. Під час ерекції цей нерв напружений і розташований на поверхні, що сприяє прискоренню роздратування і, отже, сім'явиверження.

Проведеня операції

Операція щодо нескладна, вона проводиться за допомогою місцевої анестезії. Тривалість операції - близько 30 хвилин. В ході операції вуздечка перетинається в поперечному напрямку, потім відбувається її ушивання в поздовжньому напрямку. В процесі накладення швів використовуються розсмоктують матеріали, так що зняття швів не потрібно. Реабілітаційний період становить 2 тижні.

Пластика крайньої плоті

Циркумцизія, або пластика крайньої плоті виконується за соціальними або медичними показаннями.

За медичними показаннями висічення крайньої плоті проводиться в разі фімозу. Фімоз - це утруднене або іноді неможливе без операційного втручання оголення головки статевого члена. Фімоз може бути вродженим або ж розвинутися в результаті травм і запалень. Фімоз зустрічається як у дітей, так і у дорослих чоловіків.

симптоми фімозу:

Ще однією причиною обрізання крайньої плоті, є бажання чоловіка продовжити статевий акт. В результаті обрізання шкіра на голівці статевого члена грубіє і його чутливість знижується.

Обрізання тканин проводиться по всьому колу статевого члена, тому дана операція носить назву циркумцизія (від circumcision). Операція проводиться із застосуванням місцевої анестезії, або регіонарного знеболювання. На першому етапі операції проводиться обрізання крайньої плоті по колу. Другим етапом зшивання країв плоті з накладенням швів з розсмоктуються. Тривалість всієї операції - 30-40 хвилин. Пацієнт перебуває в клініці один день. Період реабілітації становить два тижні, після чого він може повернутися до нормального життя і відновити статеві контакти.


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі