+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Інтимна пластика для жінок

Интимная пластика женщин в Киеве

Жінка, небайдужа до власної зовнішності, завжди прагне до ідеальних пропорцій і форм тіла, навіть якщо це стосується і самих інтимних зон. Естетичні і функціональні недоліки інтимних органів заважають повноцінного особистого життя, створюють дискомфорт в сексуальній сфері.

Усунути подібні недоліки можливо за допомогою інтимної пластики - комплексу пластичних операцій, спрямованих на усунення естетичних диспропорцій і фізіологічних розладів інтимних органів.

До інтимної пластиці жінки вдаються у разі:

Інтимна хірургія допомагає жінкам знайти упевненість у собі та посилити сексуальні відчуття.

 

До жіночої інтимної пластиці відносяться такі операції, як:

ЛАБІОПЛАСТИКА - операція зі зміни форми і корекції розміру статевих губ. Будь-яке відхилення від загальноприйнятого або суб'єктивного стандарту в цьому питанні для багатьох жінок є великою психологічною або соціальної дисгармонією. На щастя, дана проблема може бути вирішена за допомогою пластичної хірургії.

Пластика малих статевих губ має на увазі зменшення їх розмірів або зміна форми. У нормі малі статеві губи не виступають за межі великих. Зменшити їх можна тільки хірургічним шляхом. Пластика малих статевих губ проводиться в клініці, під регіонарної анестезією, протягом 1 дня. Реабілітаційний період становить 10 днів. За цей час зникають всі видимі сліди операції.

Корекція великих статевих губ

Великі статеві губи є важливим елементів підтримки температурного режиму геніталій, а також захисним бар'єром для проникнення інфекцій в піхву. У нормі вони повинні прикривати малі статеві губи. Вікова атрофія, в'ялість внаслідок пологів, травми, анатомічні особливості є причинами проведення пластичних операцій, спрямованих на зменшення або збільшення великих статевих губ. Зменшення проводиться або хірургічним способом або методом ліпосакції, за рахунок видалення надлишків жирової клітковини через мікроскопічні проколи в шкірі. Збільшення великих статевих губ проводиться методом липофиллинга (ін'єкції власної жирової тканини з інших ділянок тіла). Реабілітаційний період становить 7 днів.

Пластика клітора - пластична операція, спрямована на видалення надлишку тканин, що покривають клітор. Надлишок шкіри січуть, що дозволяє «оголити» клітор. Це підвищує його функціональність і чутливість. Іншим можливим методом корекції клітора є зменшення його розмірів

Відновлення дівочої пліви або гіменопластіка

Однією з найбільш делікатних операцій в інтимній хірургії є гіменопластіка, спрямована на відновлення цілісності дівочої пліви. Методика проведення гіменопластики визначається хірургом в залежності від анатомічних особливостей пацієнтки і тимчасових факторів. Після операції потрібно суворе виконання рекомендацій лікаря. Тканини піхви зшиваються розсмоктується нитками, що не вимагають зняття швів. Протягом дня пацієнтки можуть залишити клініку.

Зменшення обсягу піхви або вагінопластіка

Основна скарга, з якою звертаються жінки в післяпологовий період, це збільшення внутрішнього обсягу піхви, що є серйозним дискомфортом в сексуальних відносинах. В результаті розтягування стінок піхви, зниження тонусу м'язів передодня, збільшення його обсягу, знижуються сексуальні сприйняття під час інтимних стосунків.

Вагінопластіка - пластична операція, спрямована на відтворення фізіологічних розмірів піхви і відновлення адекватної еластичності його стінок. Методика вагінопластікі визначається хірургом під час консультації. Завдяки тому, що вагінопластіка здійснюється через невеликий внутрішній розріз, ніяких зовнішніх шрамів не залишається. Ця делікатна операція здійснюється під регіонарної анестезією в поєднанні з медикаментозним сном. Протягом декількох днів слід уникати фізичних навантажень, занять спортом, статевих контактів. Перебування в клініці 2 дня. Реабілітаційний період становить 10-15 днів.

Зменшити обсяг передодня піхви та надати йому «стислу» форму можна також нехірургічним шляхом за допомогою ін'єкцій спеціальних філерів.

Усунення деформацій промежини або перінеопластіка - пластична операція, спрямована на відновлення анатомічно і функціонально цілісної промежини. Зміцнюються м'язи тазового дна. Старі шви і рубці иссекаются, і на їх місці формується невидимий косметичний шов. Реабілітаційний період становить 10-15 днів.

Ліпоскульптура лобка - пластична операція, спрямована на зменшення, або збільшення повноти області лобка. Надлишкова повнота лобка може створювати диспропорцію області геніталії і усувається методом ліпосакції, а недостатня повнота зони лобка коригується методом липофиллинга. Реабілітаційний період становить 7 днів.


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі