+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Корекція форми гомілок

Пластика голени в Киеве

Ноги, зокрема гомілки, грають важливу роль в естетичному сприйнятті фігури людини, особливо у прекрасної половини людства. Форма і обсяг гомілок багато в чому залежать від правильності розвитку м'язових тканин.

Причинами порушення форми гомілок можуть бути:

Пластична хірургія досягла успіху і в операціях по корекції форми гомілки і в даний час існують різні способи. Так, для зменшення обсягу верхньої та середньої третини гомілки дуже ефективно використовується ліпосакція, а для вирівнювання невеликих деформацій застосовується ліпофіллінг.

Більшість порушень форми гомілки можуть бути усунені за допомогою операції - ендопротезування гомілок.

Сутність операції полягає в приміщенні спеціальних імплантатів під глибоку м'язову фасцію в спеціально сформований кишеню, для додання гомілки бажаної форми. Імплантати складаються з міцного еластомеру, наповненого гелем, що надає гомілки природну м'якість. Залежно від анатомічних особливостей будови ніг пацієнта пластичний хірург індивідуально підбирає імплантати на передопераційної консультації.

Показаннями до імплантації гомілки можуть бути:

Операція триває 1.5-2 години. Перебування у клініці після операції 1-2 дня. Шви знімають на 7-10 добу. Реабілітаційний період становить близько 4 тижнів.


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі