+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Корекція соска і ареоли

Сосок і ареола - важливі складові естетичного сприйняття жіночих грудей. Розташування і форма соска, а також розмір ареоли - найпривабливіші домінанти в сексуальному сприйнятті грудей.

Приводом для звернення до пластичного хірурга можуть послужити значно збільшена в діаметрі ареола, асиметрія ареол, деформація сосків. Ці недоліки можна виправити за допомогою різних пластичних операцій, які виконуються як самостійно, так і в комплексі з операцією з підтяжки і реконструкції грудей.

Зменшення кола ареоли передбачає висічення її пигментированной зони, при цьому тканини самої молочної залози не будуть зачіпатися. Зменшення сосків відбувається шляхом видалення частини соска або надлишку шкіри його ніжки.

 

Втягнутий сосок - проблема не тільки естетична, але і функціональна. Жінки з запалими сосками можуть зазнавати труднощів у годуванні дитини. Також в западині може накопичуватися слиз і викликати роздратування.

Операція полягає у вивільненні молочних проток з пучків сполучної тканини, які утримують сосок в глибині ареоли і не дають йому виступати назовні.

Операції по корекції форми соска не впливають на функцію молочної залози, не супроводжуються ускладненнями, і не вимагають тривалого реабілітаційного періоду.

 


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі