+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Ліпосакція стегон, живота, спини, сідниць, гомілки

липосакция в Киеве Усов

Надмірне або непропорційне відкладення жирової тканини досить часто спостерігається як у жінок, так і у чоловіків. Розрізняють генералізовані форми ожиріння і локальні диспропорції жирової тканини, так звані жирові «пастки».

Як правило, жирова тканина накопичується в певних місцях, а саме: на животі, стегнах, сідницях, руках, шиї і підборідді. Стандартними місцями жирових «пасток» у жінок є бічні поверхні живота, надлобковая область, зовнішня поверхня стегон, внутрішня поверхня стегон, надколінна зона. У чоловіків - передня поверхня живота, шия і область підборіддя. Локальні скупчення жирової тканини в цих місцях практично не піддаються традиційним нехірургічним способам корекції і видаляються за допомогою ліпосакції.

Операція ліпосакція — це видалення надлишкових підшкірних жирових відкладень з метою досягнення пропорційних контурів тіла та створення стрункої фігури.

liposkylptura

Ліпосакція - одна з найбільш поширених пластичних операцій, що дозволяє коригувати контури тіла шляхом видалення локалізованих жирових відкладень за допомогою вакуумної аспірації.

Але не варто розглядати ліпосакцію, як спосіб боротьби із зайвою вагою - це пластична операція, спрямована виключно на корекцію контурів тіла в місцях диспропорції силуету.

Підготовка до операції ліпосакції

На консультації пластичний хірург визначає зони, підлягають корекції, вирішує питання про обсяг ліпосакції, підбирає компресійну одяг.

Операція

Перед ліпосакцією пластичний хірург робить розмітку тих зон, де буде виконуватися ліпосакція. У намічену область вводиться спеціальний розчин, а потім за допомогою тонких канюль і апарату для ліпоаспірації жирова тканина рівномірно видаляється через невеликі проколи шкіри довжиною 3-6 мм.

Тривалість операції залежить від площі оброблюваних зон і вираженості жирових відкладень і може тривати від 30 хвилин до 2 годин.

Післяопераційна реабілітація

Перебування в клініці протягом 1-2 днів. Обов'язково є носіння спеціальної компресійної білизни протягом 4-6 тижнів після операції. Первинні прояви, що виражаються у вигляді помірної хворобливості, синців та місцевих набряків, проходять через 1-2 тижні.

Остаточний результат ліпосакції слід оцінювати через 2-3 місяці після повного відновлення тканин та підтяжки шкіри. Струнка фігура може зберігатися досить тривалий час, при збереженні ваги пацієнта.


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі