+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Корекція вушних раковин (Отопластика)

Пластика ушей в КиевеОтопластика - операція, спрямована на поліпшення форми та розміру вушних раковин, усунення капловухості, асиметрії, вроджених та посттравматичних деформацій.

Найбільш частою формою порушення розвитку вушної раковини є капловухість. Вона може бути обумовлена, ​​як неправильним кутом прикріплення, так і надлишком хрящової тканини в центральній частині вушної раковини. Корекцію вушних раковин можна виконувати у дітей з 12 річного віку, коли припиняється інтенсивний ріст хрящів.

При отопластиці проводиться детальна передопераційна оцінка стану вушних раковин:

Як правило, вуха відрізняються одне від іншого і не рідко дуже сильно. Може відрізнятися не тільки ступінь вираженості капловухості, але також і сама форма вуха, його розмір, розташування по відношенню до голови. Необхідно пам'ятати, що повністю усунути асиметрію вкрай складно.

Пластична операція отопластика полягає в ремоделюванні хрящів противозавитка і чаші вушної раковини.

Використовується місцева анестезія - кілька уколів дуже тонкою голкою по задній поверхні вуха. Під час операції пацієнт не відчуває нічого неприємного. Розріз шкіри здійснюється в природній складці на задній поверхні вушної раковини та не помітний зовні.

Вибір методики отопластики визначається хірургом, в залежності від характеру деформації вушних раковин. У всіх випадках операція завершується накладенням спеціальної марлевої пов'язки на голову.

Через кілька годин після операції пацієнт може покинути клініку. Перша перев'язка проводиться на наступний день. Шви знімаються на 7-10 добу.

Протягом 1 - 2 днів після операції призначають знеболюючі препарати. Через день можна вирушати в школу, в інститут, на роботу.

Протягом трьох місяців слід уникати травм вух.

Остаточний результат отопластики формується через 2 місяці після операції.


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі