+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Підтяжка стегон та сідниць (body lifting)

глютеопластика в Киеве

Підтяжка стегон

При порушенні обмінних процесів, у результаті вікових змін, після значної втрати ваги м'які тканини внутрішньої і зовнішньої поверхонь стегон втрачають тонус, що призводить до провисання шкіри і нерівностей її поверхні навіть у молодих здорових жінок. Розтяжки, складки в'ялою зайвої шкіри викликають не тільки естетичний, але і гігієнічний дискомфорт, що проявляється попрілостями та подразненням шкіри. На жаль, усунути надлишок в'ялої шкіри стегон за допомогою фізичних вправ, дієт та інших сприятливих процедур практично неможливо. Оптимальним рішенням у таких випадках є підтяжка м'яких тканин стегон (thigh lifting).

podtyagka bede

Thigh lifting — операція по корекції форми внутрішньої і задньої поверхонь стегон, спрямована на усунення складок, надлишків шкіри, поліпшення контурів стегон.

Для досягнення максимального естетичного результату thigh lifting часто поєднується з ліпосакції стегон. Розріз виконується по стегнової-паховій складці, так що згодом він стає практично малопомітним. М'які тканини внутрішньої і задньої поверхні стегон значно підтягуються вгору, надлишки шкіри видаляються і нерівності стегна, таким чином, усуваються. Далі накладаються косметичні саморассасивающіеся шви.

Операція виконується при загальному знеболюванні і займає близько 2 годин. Рубець після операції дуже тонкий і малопомітний, до того ж його завжди можна прикрити нижньою білизною. Через 6-8 місяців післяопераційні рубці стають практично малопомітними.

Післяопераційна реабілітація

Перебування у клініці протягом 2-3 діб. Спеціальна компресійна білизна використовується протягом 3 - 4 тижнів. Для збереження стабільного результату операції слід підтримувати свою вагу на одному рівні.

Підтяжка сідниць

На жаль погладшати нижче талії досить легко, варто тільки розслабитися. А ось наслідки виглядають малопривлекательно. Згодом шкіра розтягується, сідниці обвисають, набувають сплощення форму, і підтягнути розтягнуті тканини сідничної області вже не можливо. У таких випадках залишається єдиний дієвий спосіб повернути сідницях стрункість форми — підтяжка сідниць (buttock lifting) або сіднично-стегнової області (body lifting).

Операція buttock lifting

podtyagka yagodi

Операція полягає у видаленні надлишків шкіри та жирової клітковини верхньої половини сідниць і верхньо-зовнішній поверхні стегон з одночасною підтяжкою середньо-нижніх відділів сідниць та зовнішньої частини стегон. Таким чином, змінюється форма сідниць, вони піднімають, стають пружними і округлими, зникають складки шкіри по зовнішній поверхні стегон.

У разі надмірно вираженою жирової клітковини виконується одночасна ліпосакція.

Тривалість операції з підтяжки сідниць становить близько 3 годин. Тонкий рубець після операції перебуває в області "бікіні" і завжди прикритий нижньою білизною.

Післяопераційна реабілітація

Перебування в клініці не менше 3 днів. Приймати душ можна на 3-4 добу. Компресійна білизна використовується протягом 3-4 тижнів. Повна реабілітація настає через 1 місяць.

Хороші результати зберігаються досить тривалий час.


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі