+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Підтяжка грудей або мастопексія

Груди жінки часто змінюється з часом, втрачаючи свою юну форму і твердість, і багато пацієнток незадоволені такими змінами. Суттєвою проблемою для багатьох жінок є втрата еластичності тканин грудей і її надмірне провисання.

Це природні наслідки:

У таких випадках можна застосувати підтяжку грудей або мастопексію, яка покликана допомогти створити більш молодий і природно піднятий вид грудей.

Мастопексія - це операція, спрямована на поліпшення форми і корекцію обсягу грудей без використання імплантатів.

Існують різні методики підтяжки грудей, при яких розріз може розташовуватися тільки навколо ареоли (при незначному провисанні невеликих грудей), навколо ареоли і вертикально вниз (у вигляді «тенісної ракетки») або проводитися по нижньому контуру грудей.

Операція мастопексия включає в себе:

У деяких випадках пластичний хірург може рекомендувати одномоментну підтяжку грудей зі збільшенням имплантами. Такий варіант можливий у тому випадку, коли тканин молочної залози пацієнтки недостатньо для створення гарного обсягу.

Операція та реабілітаційний період

Пластична операція проводиться під загальним наркозом і триває 2-2,5 години, з подальшим перебуванням в стаціонарі до 2 діб. Після операції передбачено носіння пацієнткою спеціальної компресійної білизни.


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі