+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Facelift або підтяжка обличчя

Подтяжка лица в Киеве

Якщо дотик часу було несправедливим, і якщо висловлювання, такі як «ви виглядаєте втомленими», підривають вашу впевненість, тоді підтяжка обличчя може бути засобом, яке ви шукаєте.

Консультація з досвідченим пластичним хірургом Усовим Сергієм Миколайовичем може стати вашим першим кроком у відновленні зовнішнього вигляду, який найбільш чітко відображає те, як ви себе почуваєте усередині.

Операція з підтяжки обличчя або facelift проводиться для омолодження шиї, а також області обличчя від «бульдожих щічок» до скронь.

Пластична операція ліфтинг особи це – ооперація, при якій вільні м'язи обличчя і шиї затягуються, шкіра закріплюється і її надлишок відрізається, щоб поліпшити контури обличчя.

Які проблеми можна вирішити за допомогою facelift?

Підтяжка обличчя найбільш ефективна для пацієнтів, які хочуть виправити:

 

Операція facelift та принцип дії

Ослаблені м'язи підтягують таким чином, щоб усунути їх провисання. Поверх м'язів натягують шкіру, вона повинна покривати нові контури без зайвого натягу. Таке подвійне впливання на шкіру та на підшкірні структури дозволяє отримати:

Операція проводиться з метою підтяжки провисшей шкіри і підшкірних м'язів обличчя та шиї (віскі, брови, щоки, бульдожи щічки, контур обличчя), а також для поповнення недостатніх обсягів жирової тканини, або навпаки, позбавлення від зайвого жиру на обличчі.

Мета кругової підтяжки - не змінити форму або риси обличчя, але навпаки, так реставрувати різні анатомічні структури обличчя та шиї (шкіра, м'язи, жирова тканина), щоб повернути обличчя в той стан, в якому воно було кілька років тому.

Розрізняють декілька видів підтяжки обличчя, які відрізняються між собою типом розрізу, глибиною втручання, ступенем інвазивності і частини обличчя, яка піддається ліфтінгу.

Метод та спосіб проведення операції хірург визначає для кожного пацієнта індивідуально, виходячи з ситуації т індивідуальних особливостей.

Операція триває до 3 годин, виконується з використанням загального наркозу.

Потрібно розуміти, що результати підтяжки обличчя не тривають вічно, але стійкий результат зберігається до 5-10 років. По закінченню років, шкіра знову піддається віковим змінам і можливо, вам знадобиться ще одна процедура. Але, навіть через роки, ваше обличчя буде виглядати значно краще, ніж якби у вас ніколи не було підтяжки обличчя.


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі