+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Зменшення грудей або редукційна маммопластика

Занадто великі груди може приносити більше проблем, ніж її відсутність. Це актуально для жінок з надмірно великими грудьми, яка через непропорційного співвідношення з формами тіла втрачає свою привабливість.

Деякі жінки, крім естетичного дискомфорту, скаржаться на болі в плечах, спині, що є наслідком надмірної статичного навантаження на хребет.

У таких випадках застосовується редукційна маммопластика, мета, якої зводиться до зменшення розмірів молочних залоз і поліпшення їх форми, завдяки чому груди стає менше, втрачає в обсязі і вазі, набуває природну і красиву форму.

Результат проведення такої пластичної операції дуже залежить від майстерності і досвіду пластичного хірурга. Операція по зменшенню грудей, коли її виконує досвідчений пластичний хірург, може бути перетворює життя поворотною точкою незалежно від віку пацієнтки.

Результат редукционной маммопластики:

Однак необхідно пам'ятати, що залозиста гіпертрофія - це результат ендокринних порушень та частіше зустрічається у молодих жінок. І, перш ніж планувати таку операцію, необхідно ретельне всебічне обстеження пацієнтки з курсом передопераційного лікування, спрямованого на зупинку зростання залоз.


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі