+38 (066) 270 28 60
Мої ліцензії
та сертифікати
Базова клініка
Мої соціальні мережі

Збільшення грудей у ​​Сергія Усова

 

Операция увеличение груди в Киеве

Операція зі збільшення розміру грудей є однією з найпопулярніших пластичних операцій в світі. Чому жінки її роблять?
Найчисленніша вікова група тих, хто робить маммопластику по збільшенню розміру грудей - жінки у віці від 27 до 39 років. Більшість знаходяться в середині золотого дітородного віку. Після вагітності та грудного вигодовування у багатьох жінок груди втрачає свою форму і об'єм.

Можна повернути собі дородові параматри тіла, але, груди не піддається корекції ні дієтою, ні тренуванням. Груди, на жаль, не можна надати бажану форму без хірургічного втручання.

Якщо груди втратила обсяг і розмір після вагітності і грудного вигодовування, різкого схуднення або вікових змін, ефективним рішенням буде аугментацийна маммопластика - збільшення грудей. Існує кілька методів, як з установкою імплантатів, так і з використанням власних тканин.

Збільшення грудей імплантатами дозволяє радикально змінювати обсяг і форму грудей. Чи не порушує функціональний стан молочних залоз, не підвищує ризик розвитку різних її захворювань і абсолютно не перешкоджає проведенню обстеження грудей.
Крім того ендопротезування грудей, вирішує проблему асиметрії та\ або вродженого недорозвинення молочних залоз.

Імплантати підбираються тільки на особистій консультації з пластичним хірургом. На вибір форми імплантатів і методу установки впливають індивідуальні особливості статури, будова грудної клітини, природне розташування молочних залоз і, звичайно, бажаний результат.

Прогнозований результат операцій по збільшенню грудей імплантами
3D МОДЕЛЮВАННЯ CRISALIX

Можливість побачити і "приміряти на себе" результат ще на етапі консультацІЇ.

Чи не впевнені у виборі розміру? Хочете природний результат? Хочете знати, як ви будете виглядати після операції? Це можливо з Crisalix

Crisalix - унікальне 3D моделювання майбутнього результату, яке дозволить вам разом з доктором підібрати максимально бажаний і органічний результат пластики грудей

     Cricalix 3D моделирование

 

Які грудні імплантати встановлюються? 

При ендопротезуванні грудей застосовуються різні по дизайну, обсягом, типу поверхні і наповненню імплантати. За формою грудні ендопротези відрізняються формою передньої поверхні, яка може бути круглої або каплевидної (анатомічної). Це дозволяє домогтися різного бажаного ефекту. Анатомічні імплантати надають грудей більш натуральний і природний вигляд. Круглі ендопротези додають "пишності" і частіше використовуються для видимого збільшення обсягу верхнього півкулі грудей.

Для збільшення грудей у ​​доктора Усова в МЦ Меділенд застосовуються тільки імпланти преміум-класу відомих світових виробників, таких як Mentor (USA), Polytech (Germany), Allergan (USA) з довічною гарантією. Ці компанії і їх імплантати визнані кращими провідними пластичними хірургами світу. Всі використовувані імплантати сертифіковані Міністерством охорони здоров'я України.

Імплантати складаються з високоміцної оболонки і наповнені спеціальним гелем, який за щільністю нагадує натуральну тканину молочної залози. Після ендопротезування груди виходить абсолютно природна, як на вигляд, так і на дотик.

У профілактичній заміні сучасні імплантати не потребують. 

 

Де робляться розрізи при маммопластике?

Доступ установки имплантатов

Метод установки грудних імплантатів і місце введення (доступ) визначається за показаннями, з урахуванням мінімізації розрізів, будови тканин і багатьох інших факторів. Доктор запропонує найефективніший з урахуванням всіх ваших побажань.

Установка може бути проведена через невеликий розріз в пахвовій ямці (аксилярний доступ), через ареолу (періареолярний доступ), або через область подгрудной складки (субмаммарний доступ).
Шрами після збільшення розміру грудей з плином часу біліють і стають все менш помітними. Через, приблизно, 12 місяців рубці можуть бути практично невидимі.

Кожен метод має свої переваги:

 

Методи установки грудних імплантів

Установка имплантата

Після розсічення шкіри хірург розшаровує тканини, формуючи так званий кишеню, в який і встановлюється ендопротез.

З урахуванням побажань і медичних показань визначається метод установки:

При виборі методу необхідно враховувати багато факторів, наприклад.
При субмускулярной установці м'яз утримує імплантат, тим самим знижується ризик утворення капсулярної контрактури - надмірного потовщення фіброзної оболонки, яка може призводити до стиснення протеза і викликати його деформацію, асиметрію.
Установка під залозою дозволяє зберегти м'язові волокна, в результаті чого пацієнт відчуває менше дискомфортних відчуттів в післяопераційний період, але при такому розташуванні не завжди можливо приховати контури імплантату.

Після впровадження імплантату вводяться спеціальні дренажі для відведення рідини і лікар накладає післяопераційні шви.  

 

Операція і реабілітаційний період

Реабилитация после увеличения груди

Операція зі збільшення грудей проводиться під загальною анестезією.
Триває близько 1,5 - 2 годин.

Після операції пацієнтки знаходяться в клініці протягом 1-2 днів. Шви знімаються на 8-10 добу. Повний реабілітаційний період займає близько місяця.

Обов'язково носіння спеціального компресійного білизни, яке надається всім нашим пацієнткам. Компресійний бюстгальтер необхідний для утримання форми і запобігання зсуву імплантатів.

Також необхідно обмежити на період реабілітації активні фізичні навантаження і відвідування сауни.

У перші дні ймовірний дискомфорт і набряк, заліза ще «звикає» до імплантату. Візуально вже відразу після операції буде видно ефект, але остаточний результат можна буде оцінити через 1-1,5 місяці

В ході операції не відбувається травмування тканин самої молочної залози, і жінкам, які планують завагітніти в майбутньому дозволено грудне вигодовування.

 

Протипоказання до збільшення грудей:

 

Результати операцій по збільшенню грудей дивіться  у Галереї робіт доктора Усова

 


Мої ліцензії та сертифікати

Базова клініка
Мої соціальні мережі

Мої ліцензії та сертифікатиБазова клініка
Мої соціальні мережі